Datum Číslo turnaje Název Místo Typ Síla turnaje Týmů
19.01.2002 114 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 3 14
02.02.2002 115 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 3 20
16.02.2002 116 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 3 16
02.03.2002 117 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 3 16
09.03.2002 118 MDŽ open Orech 2 55
16.03.2002 119 MPO Brno - Slatina 3 33
23.03.2002 120 Jarní lipnické koule Lipník u Benátek n. Jizerou 3 32
23.03.2002 121 Jarní rozespalé koule Lipník u Benátek n. Jizerou 3 14
06.04.2002 123 MPO Brno - Slatina 3 37
13.04.2002 124 O Tlustou Bertu Loket 2 63
13.04.2002 125 O brnenskou kouli (7. rocník) Areál SOKOLA Brno I 3 19
13.04.2002 184 Oskaruv mls Areál SOKOLA Brno I 3 11
20.04.2002 126 MCR žen Lednice - zámecký park 3 28
26.04.2002 127 Malý vecerní pivní turnaj Orech 2 40
27.04.2002 128 Prvomájové koule Barona Prášila Orech 2 96
28.04.2002 129 Májové prasátko Orech 2 37
04.05.2002 130 MPO Brno - Slatina 3 26
04.05.2002 185 VC Algida Brno - Slatina 3 14
04.05.2002 188 Turnaj junioru Brno - Slatina 3 7
11.05.2002 131 Chateau Námešt Námešt na Hané 3 44
11.05.2002 186 Gold Cock Námešt na Hané 3 32
12.05.2002 132 MCR smíšených dvojic Námešt na Hané 2 64
12.05.2002 187 Shark energy Námešt na Hané 2 28
18.05.2002 139 MCR junioru 2002 Lipník u Benátek n. Jizerou 3 12
18.05.2002 133 Krakonošovy koule (Baláckuv memoriál) Vrchlabí 3 24
18.05.2002 189 O pohár Sklípku Vrchlabí 3 14
18.05.2002 183 Májové Koule Areál PC Kolová „U Gubiše“ 3 20
18.05.2002 190 Májové Koule "B" Areál PC Kolová „U Gubiše“ 3 12
24.05.2002 192 O medvedovu tlapku Smrcek u Pernštejna 2 16
25.05.2002 134 O pohár obráncu Vollandtovy brány Smrcek u Pernštejna 2 64
25.05.2002 135 O pohár uhlíre Venavy Smrcek u Pernštejna 2 36
25.05.2002 136 Pohár Krále Jirího Podebrady 2 37
25.05.2002 191 Klukovská koule pískovny GZ Sand Podebrady 2 16
01.06.2002 137 Reg. kolo MCR trojic - Cechy Kolová u KV 3 29
01.06.2002 138 Reg. kolo MCR trojic - Morava 3 28
08.06.2002 140 AVOKÁDO CUP Horovice 3 44
08.06.2002 193 BARENTZ CUP Horovice 3 30
15.06.2002 141 MCR trojic - finále Horovice 3 32
22.06.2002 144 MPO VC REDA Brno - Slatina 2 27
22.06.2002 147 MPO VC REDA "B" Brno - Slatina 2 8
22.06.2002 143 Nocní carodejnice Lipník u Benátek n. Jizerou 2 34
22.06.2002 142 O malou carodejnici Lipník u Benátek n. Jizerou 2 12
29.06.2002 145 RICARD PRAGUE CUP 2002 Praha 3 69
29.06.2002 148 ABRA CUP 2002 Praha 3 33
06.07.2002 146 EGRENSIS CUP (1. rocník) Kolová 3 25
06.07.2002 157 BOLLS CUP Kolová 3 17
13.07.2002 149 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 3 49
13.07.2002 196 Vo Jarinku Hartvíkovice 3 33
14.07.2002 150 Turnaj detí Hartvíkovice 2 12
14.07.2002 197 Supermeele Hartvíkovice 3 40
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další 

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz